Підведені підсумки обласного конкурсу “Здай батарейку – захисти майбутнє!”

Як вже інформувало наше видання, для привернення уваги до загрози, що несе в собі маленька батарейка, викинута у смітник, у березні кур’єрський центр “Адресат” провів відкритий міський конкурс малюнків. Участь у ньому взяли  34 організації (садки, школи, позашкільні навчальні заклади та ін.) з Голої Пристані, Олешок, Херсона, Гладківки, Токарівки та Нової Каховки. Організаторам надіслали 130 робіт, з яких для другого етапу оргкомітет відібрав 83 роботи.

Цього тижня в залі Торгово-промисловолї палати організатори влаштували  виставку малюнків. Переможців  обирало професійне жюрі.  Усього їх   34 у різних номінаціях. У четвер, 6 квітня, в Херсонській обласній бібліотеці ім. Олеся Гончара відбулось  нагородження. Серед щасливих переможців – наші талановиті, не байдужі до екологічних проблем юні новокаховчани.

Дипломами та подяками нагородили  ученицю школи №3 Марію Надточій, школи №8 – Ірину Яришкіну, школи №7 – Софію Чабан, Дар’ю Тупицьку, Ксенію Малашенко, Ангеліну Макаришину, Тихона Остапенка, Корсунської ЗОШ – Захарія Киричок, Валерію Яворську,  Олександру Лобенко. Окремо була відзначена колективна робота найменших наших учасників – вихованців дитячого садку “Барвінок“.  Делегацією у такому складі усі вони побували на церемонії нагородження. Урочистостям передувала захоплююча екскурсія бібліотекою.  “Прийом був дуже теплим. На підведення підсумків приїхало чимало батьків, вчителів, дітей. Увагу приділили кожному. Дітям поїздка запам’яталася. Особливо вразило, що приблизно третина учасників конкурсу – це  вихованці дитячих садочків. Наразі збір батарейок триває, а наш заклад, як і інші з нашого міста, продовжуватиме співпрацю з “Адресатом” у цьому напрямі. Сподіваємось, що ініціативу підхоплять і інші”, – розповіла НК online завідуюча дитячим садком “Барвінок”, депутат міськради Тетяна Мосьпан.

Організатори висловлюють вдячність усім учасникам та їхнім батькам, наставникам. Окрему подяку виказав організатор  Юрій Багненко  депутату Новокаховської міськради Наталії Марченко, оскільки саме з  її ініціативи у школах нашого міста розпочався збір батарейок. Наталія Георгіївна також  допомогла організувати поїздку новокаховської делегації на нагородження, за що їй усі   говорять щире спасибі.