Підведено підсумки конкурсу “Міжнародний День Дніпра”

700 2За інформацією Херсонського обласного управління водних ресурсів, підведено підсумки конкурсу “Міжнародний День Дніпра – 2016”. Цього року колективами загальноосвітніх шкіл м.Херсона, Новокаховської міської, Бериславської та Іванівської районних, Дніпрянської та Козацької селищних, Малокаховської та Дмитрівської сільських рад на розгляд обласної комісії було представлено 11 робіт за темою екологічного оздоровлення р. Дніпро.
Роботи розглядались за двома напрямами:
проведення заходів з екологічного оздоровлення басейну р. Дніпро, збереженню і відновленню водних ресурсів органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськими організаціями, навчальними закладами, установами (впорядкування і догляд прибережних захисних смуг річок басейну р. Дніпро; відновлення та впорядкування водних джерел; ліквідація стихійних звалищ сміття у прибережних захисних смугах водойм; облаштування організованих рекреаційних зон тимчасового відпочинку людей);
еколого–просвітницька діяльність серед населення (підготовка та поширення брошур, буклетів, плакатів, листівок, тощо про значимість екологічно–здорової роботи Дніпра і плани дій з його охорони та відновлення; висвітлення реалізації заходів за тематикою завдань конкурсу у засобах масової інформації; проведення науково-практичних конференцій, конкурсів, виставок; організація постійно діючих фестивалів, народних свят, конкурсів, присвячених історичному минулому р. Дніпро, відродженню традицій та пам’ятних місць, тощо).
Учасники конкурсу представили матеріали, в яких вони звітували про конкретну роботу, наміри та дії, спрямовані на екологічне оздоровлення, гармонійне співіснування, відродження багатства і краси річки Дніпро.
Комісією узагальнені матеріали відповідно до напрямків, проаналізовано та визначено кандидатів на перемогу по кожному напрямку, що підтримуються конкурсом, а саме:
1) по напрямку “Проведення робіт по екологічному оздоровленню в басейні р. Дніпро, збереженню і відновленню водних ресурсів”:
1. ЗОШ № 5 Новокаховської міської ради, м.Таврійськ;
2. Дніпрянська ЗОШ  Новокаховської міської ради;
3. Козацька селищна рада Бериславського району та учнівський проект «Молодь дбає про навколишнє середовище» Тягинської ЗОШ І-ІІІ Бериславського району.
2) по напрямку “Еколого-просвітницька діяльність”:
1. Херсонський Центр дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
2. Творчий колектив табору відпочинку «Дивосвіт» Василівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Каховського району;
3. Гриб Богдан Олегович – учень 6-го класу Іванівської гімназії Іванівського району.
Всі учасники конкурсу нагороджені грамотами та подяками.
Цього року даний конкурс проведено на Херсонщині вп’яте.

Екологічна інспекція