Підвезти та нагодувати

учніНавчального року, що завершився, за даними начальника Новокаховського міського відділу освіти Оксани Якубової, харчування отримували 2891 учень 1-4 класів (вартість – 4,2 грн., НВК №2 – 9,84 грн.).

Крім того, 199 сиріт, позбавлених батьківського піклування, з малозабезпечених сімей, які отримують допомогу, також забезпечувались безкоштовними обідами. Із загального фонду на це було виділено 483 тис. 469 грн. На харчування у дитячих дошкільних закладах – 442 тис. 513 грн., середня вартість – 9,5 грн. Як зазначила Оксана Олександрівна, потребує поліпшення стан організації гарячого харчування, в повному обсязі не виконуються натуральні норми як у дошкільних, так й у загальноосвітніх навчальних закладах.
Оскільки держава зняла з себе обовʼязок щодо фінансування шкільних сніданків учнів начальної школи, окрім пільговиків, міський голова В.Коваленко пропонує виділити десь із мільйон гривень із міського бюджету, аби нового навчального року учні початкової школи мали можливість підхарчитися на перерві.
Крім того, у Новій Каховці організовано підвіз до школи 262 учнів. На виконання програми «Шкільний автобус» також із міського бюджету замість державного виділено 124 тис. 26 грн., використано 95 тис. 166 грн. На жаль, Таврійська міськрада не має коштів, аби возити дітей із Плодового до Таврійська.