Підводники розміновували шлюз Каховської ГЕС

IMAG189

Сьогодні 06 листопада 2015 року відбувалися спільні тренування з відокремленим підрозділом «Каховський судноплавний шлюз», 17-державною пожежно-рятувальною частиною м. Нова Каховка, групою підводного розмінування та спеціальних водолазних робіт АРЗ СП Головного управління ДСНС України у Херсонській області, Новокаховським МВ УМВС в Херсонської області, керівним складом та фахівцями станції екстреної медичної допомоги м. Нова Каховка, Новокаховським міжрайонним відділом УСБУ в Херсонської області, відділом ДАЇ з обслуговування м. Нова Каховка УМВС України в Херсонській області з метою вивчення підводної частини гідроспоруд шлюзу та реагування на можливі надзвичайні події.

У зв’язку із загостренням суспільно-політичної ситуації в окремих регіонах України територіальна підсистема ЄДС ЦЗ області знаходиться у режимі повсякденної діяльності. Виконуються заходи з підвищення стійкості роботи об’єктів життєзабезпечення, господарської діяльності, навчання персоналу та населення діям в умовах виникнення надзвичайних ситуацій. Уточнюються розрахунки сил і засобів щодо їх застосування при ліквідації можливих надзвичайних ситуацій.

Головним управлінням ДСНС України у Херсонській області відпрацьовано і доведено до міст та районів області розпорядження щодо підвищення готовності до дій за призначенням у разі виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних:

 – з пошкодженням судноплавного шлюзу внаслідок терористичної діяльності.

IMAG1919

IMAG1935