Пікнік-фест «Весела башта»

Саме таку назву має фестиваль, який може відбутися за підтримки Українського культурного фонду.

У січні 2020 року КП «Агенція регіонального розвитку» за активної участі відділу управління проектами Новокаховської міської ради та в.о. старости Веселівського старостинського округу було підготовлено та направлено заявку на участь у грантовій програмі «Інноваційний культурний продукт» від Українського культурного фонду за напрямком «Локальні фестивалі».

Проект має на меті проведення масштабного заходу «Пікнік-фест «Весела башта» у Веселому, на якому буде представлено творчий, історико-культурний, туристичний потенціал Новокаховської міської ОТГ та інших громад Херсонщини. Фестиваль планується провести у форматі так званого «пікніку», на якому буде панувати невимушена атмосфера єднання представників різних громад. Цей культурний захід передбачає виступи етнічних колективів області, молодих українських музичних етно-гуртів, які пропагують національну культуру та матимуть можливість презентувати себе широкому загалу, проведення різноманітних майстер-класів як для дітей, так і для дорослих, пізнавальних лекцій, екскурсій, локальне відтворення історичної атмосфери даної місцевості.

Всього на участь у конкурсному відборі було подано 982 заявки, 798 з яких, в тому числі проект «Пікнік-фест «Весела башта», успішно пройшли технічний відбір. Процедура опрацювання заявок триває, результати наступного етапу – оцінювання незалежними експертами культурно-мистецьких проектів, будуть відомі у квітні.

Команда ініціаторів проекту сподівається на перемогу, адже «Пікнік–фест «Весела башта» має стати прикладом успішної співпраці мешканців різних населених пунктів заради єдиної мети – розвитку спільної території.

Довідково: Український культурний фонд – державна інституція, що створена у 2017 році з метою сприяння розвитку культури і мистецтв України, підтримки культурного розмаїття, інтеграції української культури у світовий культурний простір.

Відділ управління проектами