Пільги на отримання житла сім’ям військових, загиблих в зоні АТО

Сьогодні радник голови Херсонської облдержадміністрації Руслан Панчишин провів засідання обласної робочої групи з координації питань будівництва (придбання) доступного житла.
Про це повідомляє сайт Херсонської ОДА.

За результатами засідання він дав доручення направити листи від імені Херсонської обласної державної адміністрації сім’ям загиблих військовослужбовців у зоні проведення антитерористичної операції із пропозиціями стосовно придбання доступного житла в рамках реалізації обласних програм молодіжного житлового кредитування та переліком необхідних документів.

«Кроки, які ми будемо робити у напрямку забезпечення  житлом родин тих військових, котрі загинули, захищаючи Батьківщину, можуть виявитися непопулярними для забудовників, але вкрай необхідними для цих сімей. – підкреслив Руслан Панчишин. – Але механізми надання пільг на отримання житла цим сім’ям мають бути знайдені”.

Зокрема, радник голови облдержадміністрації запропонував забудовникам об’єктів, що будуть здані в експлуатацію, виділити декілька квартир для членів родин загиблих. Кошти ж за ці квартири можуть бути виплачені протягом певного терміну, що буде довшим за термін, визначений програмами доступного житла.

“Люди справді цього потребують, тож давайте усі долучатися до цієї проблеми і розуміти – ми всі робимо одну справу”, – звернувся до членів робочої групи радник голови облдержадміністрації.

В обговоренні питання взяв участь перший заступник новокаховського міського голови Леонід Чурсінов (на фото).

unnamed11111
Перший заступник новокаховського міського голови Леонід Чурсінов