Писанковий дивоцвіт у Новій Каховці

Напередодні найдревнішого і найважливішого  християнського свята – Світлого Христового Воскресіння, учні та педагоги художнього відділу Новокаховської  дитячої школи мистецтв  прикрасили фойє школи та міської ради комітет  писанковими інсталяціями.

Пасхальні композиції створені з писанок та янголяток, виготовлених з дерева, паперу та інших матеріалів.

Як відомо, одним з головних символів свята є пасхальне яйце. І це не випадково – з давніх часів воно символізувало  основу нового життя, весни і родючості.

Вчора, 3 квітня директор школи мистецтв Галина Ходос і викладач Валентина Гетьман  у холі Палацу культури провели для учнів 5-Б класу та всіх охочих захоплюючий майстер-клас з розпису писанок.

Захід пройшов у дуже теплій, творчій, душевній атмосфері. Багато хто на цьому  майстер-класі розмалював свою першу в житті писанку, зокрема і кореспондент NK-online.tv.  Народні традиції, на жаль, забуваються, якщо їх не передавати своїм нащадкам. Тому дуже добре, що такий вид мистецтва відновлює популярність, а розписувати писанки у нашому місті вчора навчалися і діти, і дорослі. За словами орназіторів,  творча акція відбулася вперше. Але інтерес до неї є, тож наступного року  вона неодмінно збере ще більше коло учасників.