Пишатися і наслідувати: співачка Тіна Кароль обладнала 25 онкологічних лікарень

Фонд-Тіни-КарольФонд Тіни Кароль «Полюс тяжіння» завершив свою Першу Місію і забезпечив необхідним медичним устаткуванням дитячі онкологічні відділення у всіх центральних 25-ти містах України. Про це повідомляє офіційна сторінка співачки у соціальній мережі Facebook.

Зокрема, зазначається: “Фінально Місія Фонду побувала в містах Хмельницький, Луцьк і Київ. Співачка активно займає позицію філантропа вже більше року – з моменту відкриття свого фонду передає йому всі свої гонорари за сольні концерти в рамках концертних турів “Сила любові і голосу” і “Я все ще люблю”. Фонд не займається збором чужих коштів і закуповує необхідне медичне устаткування в онкологічні відділення лише за рахунок особистого фінансування самою артисткою.”

В повідомленні також міститься інформація щодо техніки, яку отримали від співачки дитячі лікарні у містах Київ, Хмельницький та Луцьк. Окрім обладнання клініки отримали іграшки, розвивальні ігри, книжки, розмальовки, олівці, пазли, набори для дитячої творчості тощо.

Додамо, що в ЗМІ неодноразово з’являлась інформація про те, що всі кошти від концертів Тіна Кароль передає на лікування дітей. Гастролюючи, співачка живе у досить аскетичних умовах. Натомість вона купує необхідне для онкологічних лікарень: від іграшок та ліків до ліжок, холодильників і медичної техніки, а також фінансує ремонти у відділеннях.

В мережі також можна знайти сотні повідомлень зі словами подяки та благословіння від батьків хворих дітей, яким допомагає Тіна Кароль.