Пішла з життя директор політехнічного коледжу Людмила Тимофіївна Лоза…

16 березня перестало битися серце видатного педагога, директора Новокаховського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету – Людмили Тимофіївни Лози, яка присвятила 45 років життя своєму улюбленому навчальному закладу – «ЕМТ».

Людмила Тимофіївна була ініціативним, талановитим організатором, людиною, яка вміла випереджати час і вести за собою інших. Вона вміла оцінювати освітню ситуацію, намічати перспективи, приймати важливі та правильні рішення, реалізовувати і оцінювати їх.

Діяльність Людмили Тимофіївни за час роботи на посаді директора відзначена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, Почесною грамотою Обласної державної адміністрації, Почесною грамотою Управління освіти і науки Херсонської ОДА, Почесною грамотою Одеського національного політехнічного університету, Подякою Обласного центру зайнятості, нагрудними знаками «Відмінник освіти України»,  «А.С.Макаренко»,  «Василь Сухомлинський». Активна життєва позиція, організаторський педагогічний талант Людмили Тимофіївни стали прикладом для багатьох людей.

Колектив викладачів, співробітників, студентів Новокаховського політехнічного коледжу, сумує з приводу передчасної смерті Людмили Тимофіївни. Свої глибокі співчуття  рідним та близьким, усім, хто знав і працював з нею, висловлюють міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко, працівники міськради і виконкому, депутати, колектив відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту, колеги-освітяни,   команда видання NK-online.tv. Нехай нам буде втіхою те, що  ця світла людина  подарувала  усім стільки любові і тепла!

Світла пам’ять про Людмилу Тимофіївну – яскраву і непересічну особистість – назавжди залишиться у наших серцях!

Прощання з директором коледжу  відбудеться у понеділок, 19 березня, о 12.00 (фойє політехнічного коледжу) .