Пішов із життя Микола Іванович Герасименко

19 листопада на 90 році, після тяжкої тривалої хвороби пішов з життя Микола Іванович Герасименко.

Народився Микола Герасименко 6 серпня 1929 року у с.Козацьке. З родиною в рідному селі пережив всі випробування двох років окупації. Приймав участь у діяльності підпільної групи у с.Козацьке.

Після закінчення Великої Вітчизняної війни, два роки працював токарем на Луганському паровозобудів­ному заводі, потім трактористом у Козацькому. Після закінчення училища ФЗУ в Херсоні в складі 25 кращих випускників направлений до Маріуполя у будівельне управління Мінморфлоту. Потім був Херсон і відбудова Морехідного училища, а у Маріуполі – морського порту.

З 1951 року Микола Іванович – на Каховгідробуді, вже як молодий комуніст. Посад не обирав, працював там, куди направляли. Спочатку відбудовував об’єкти у Каховці, згодом готував котловани під фінські будинки, працював на об’єктах міської лікарні, Палацу культури, літнього театру, адмінбудинку виконкому. Після 6-місячних курсів підвищення кваліфікації у Сталінграді брав участь у будівництві водозливної греблі, земляної греблі, перекритті Дніпра.

Після завершення будівництва Каховської ГЕС залишився в Новій Каховці. Приймав участь у підготовчій роботі по відкриттю військомату, потім працював в одному з його відділів. Віхами трудової біографії були ремонтно-будівельне управління №6, комбінат комунальних підприємств, управління торгівлі. Закінчив без відриву від виробництва технікум і будівельний інститут.

У роки незалежності, після виходу на пенсію, приймав активну участь в діяльності Ради ветеранів війни та праці, неодноразово обирався членом її президії.

Двічі обирався депутатом Новокаховської міської ради IV та V скликань (2002-2010р.р.).

У 2008 році рішенням Новокаховської міської ради був нагороджений почесною відзнакою «За заслуги перед містом».

До останнього дня свого життя Микола Іванович приймав участь у військово-патріотичному вихованні учнів середніх шкіл та молоді міста.

Світла пам’ять про героїчне життя та заслуги Миколи Івановича Герасименка буде жити в наших серцях.

Прощання з Миколою Івановичем відбудеться завтра об 11.00 в Свято-Андріївському храмі.

Міський голова Володимир Коваленко, депутати Новокаховської міської ради, Рада ветеранів війни та праці, Громадська рада