Після окупації Криму прикордонники склали майже 3 тисячі адмінпротоколів

 

Впродовж 4 років після окупації АР Крим прикордонники Азово-Чорноморського регіонального управління активно здійснювали свою оперативно-службову діяльність на новому місці.

Це стосується і несення служби в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією АР Крим, де військовослужбовці Херсонського та Бердянського загонів досягли значних результатів.

Загалом за 4 роки, під час несення служби в КПВВ «Чонгар», «Каланчак» та «Чаплинка», прикордонники склали майже 3 тисяч адміністративних протоколів, наклали штрафів на суму 1 мільйон 900 тисяч гривень, виявили 26 підроблених та 1,8 тисячі недійсних документів, а також 6 чужих документів. Виявили у ста випадках 89 одиниць зброї та більше півтисячі боєприпасів, майже 9 кг наркотичних речовин та понад 3 кг психотропних препаратів.
Крім того, виявили майже 100 автівок, що переміщувались через адмінмежу з порушеннями чинного законодавства, з яких 3 авто рахувались як викрадені, а на 65 транспортних засобів документи були підробленими.

Мост