Питання профілактики епідемії ВІЛ/СНІДу обговорили на засіданні круглого столу

На початку грудня  поточного року на базі консультативного пункту, який діє при жіночій консультації, міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради (далі-Центр) організовано та проведено засідання за «круглим столом» на тему: «Профілактика ВІЛ/СНІДу».

У заході прийняли участь спеціалісти центру (директор Корсакова Н.В.) та лікарі акушер-гінекологи (завідуюча Грибакова С.Я.). В ході обговорення присутніми було розглянуто питання передачі ВІЛ/СНІДу від матері до дитини. Акцентувалась увага щодо необхідності посилення взаємодії з питань профілактики ВІЛ-інфекції, формування здорового способу життя, шляхом систематичних зустрічей спеціалістів центру з майбутніми матерями, які знаходяться на обліку у жіночій консультації.

Схожий підхід та погляди до вищезазначених питань дозволило учасникам обмінятися дослідом та оцінити існуючу ситуацію проблеми ВІЛ/СНІДу. Уникнути зараження набагато легше аніж вилікувати вже існуючу інфекцію, тому варто докладати максимальних зусиль для того, щоб ця біда оминула. За підсумками обговорення присутні намітили план на 2019 рік.

Міський центр соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді