Планові рубки на землях Держлісфонду

За інформацією Державного підприємства «Каховське лісове господарство» Новокаховським лісництвом у період з 9 березня по 31 грудня 2021 року відповідно до матеріалів лісовпорядкування будуть проведені планові рубки догляду та оздоровлення і формування лісів на ділянках Держлісфонду в адміністративних межах міст Нова Каховка і Таврійськ:

– квартал 21 виділ 9 – лісовідновна рубка насаджень акації білої та в’яза на площі 0,4га. з вибіркою 67 куб. м ліквідної деревини (район вулиці Індустріальна за територією нафтобази);

– квартал 21 виділ 20 – лісовідновна рубка насаджень акації білої та в’яза на площі 1,6 га. з вибіркою 218 куб. м ліквідної деревини (район вулиці Індустріальна за територією нафтобази);

– квартал 8 виділ 7 – лісовідновна рубка насаджень акації білої, в’яза та тополі на площі 0,8 га з вибіркою 155 куб. м ліквідної деревини (район вулиці Портової міста Таврійськ біля Новокаховського лісництва).

Копії дозвільних документів знаходяться у майстра лісу на ділянках рубок. Інформація про проведення рубок відображається на сайті https://lk.ukrforest.com/.