Планується відкриття авіарейсу “Львів-Херсон”

ЛітакЗокрема, ведуться переговори із Міжнародним аеропортом “Херсон” та ПАТ авіакомпанією “Дніпроавіа” щодо відкриття прямого авіасполучення між містами Львів та Херсон. Про це повідомляє Depo.Львів з посиланням на керівника громадської організації “Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області” Олександр Кревський.

За його словами у травні було направлено листи щодо відкриття авіасполучення між Львовом та Херсоном  в Міністерство інфраструктури, головам Львівської і Херсонської ОДА та іншим зацікавленим сторонам.

Окрім того, на сайті “Центру сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області” міститься офіційні заява про направлення відповідних звернень:

“Повідомляємо, що сьогодні 23 травня 2016 року громадською організацією “Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області” направлено листи щодо відкриття авіасполучення між Львовом та Херсоном: 1) Голові Херсонської обласної державної адміністрації, пану Гордєєву Андрію Анатолійовичу; 2) Голові Львівської обласної державної адміністрації, пану Синютці Олегу Михайловичу; 3) Міністру інфраструктури України, пану Омеляну Володимиру Володимировичу; 4) Голові правління авіаційної компані.

ПАТ “Дніпроавіа”, пану Новікову Олегу Борисовичу; 5) Голові Комітету Верховної Ради України VIII скликання з питань транспорту, пану Дубневичу Ярославу Васильовичу; 6) Голові комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Верховної Ради України VIII скликання, пану Палатному Артуру Леонідовичу; 7) Голові підкомітету з питань розвитку туризму, курортів та рекреаційної діяльності, комітету з питань сім’ї, молодіжної політики та спорту Верховної Ради України VIII скликання, пані Романовій Анні Анатоліївні.

Нагадаємо, що 3 грудня 2014 року підписано угоду щодо співробітництва у сфері туризму та рекреації між управлінням туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації та Департаментом міжнародного співробітництва та туризму Львівської обласної державної адміністрації. Станом на сьогодні між містами Львів та Херсон курсують потяги: № 110 Львів-Херсон та № 109 Херсон-Львів. Загальна тривалість руху в дорозі близько 19 годин. У зв’язку із тим, що протягом літнього сезону велика кількість туристів плануватиме свій відпочинок на Херсонщині, виникає необхідність створення прямого авіасполучення між містами Львів та Херсон, що спростить рух для населення та дасть змогу зручніше доїхати до зазначених міст.В 2015 році Херсонщину відвідало майже 3 млн. туристів в літній період.

ГО “Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області” звертається до всіх меценатів, бізнесменів, чиновників, авіаційних компаній із проханням щодо відкриття авіасполучення між містами: Львів та Херсон в рамках співробітництва між областями, зокрема в туристичній, економічній, інвестиційній та інших галузях. Зробіть це, будь ласка.”