Платниками Новокаховської ОДПІ сплачено 6,5 млн. гривень військового збору

арміяСаме таку суму військового збору з початку 2015 року перерахували платники до бюджету. А впродовж вересня військовий збір поповнив казну на 0,8 млн. грн., – повідомляють у прес-службі податкової.
Варто нагадати, що, військовий збір запроваджено із 3 серпня 2014 року. Ставка цього податку становить 1,5% від об’єкта оподаткування.
Військовим збором оподатковуються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами.
З 12 травня 2015 року Верховною Радою ухвалено Закон “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо військового збору”, який набув чинності 11 червня 2015 року. Документом звільнено від оподаткування військовим збором доходи громадян від операцій з купівлі чи продажу валюти.
Крім того, відповідно до Закону України від 18 червня 2015 року № 548-VIII, передбачено звільнення від оподаткування даним збором грошового забезпечення учасників АТО. Зокрема, визначено, що тимчасово на період проведення антитерористичної операції, не підлягають оподаткуванню військовим збором доходи у вигляді грошового забезпечення осіб на період їх безпосередньої участі у АТО.