Плідна робота  завідувачів дошкільних навчальних закладів

Днями  у відділі освіти Новокаховської міськради відбулась нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів, на якій розглядались нагальні питання діяльності ДНЗ.

Нараду розпочав заступник міського голови, куратор з питань освіти Володимир Сироватка, який подякував за кропітку щоденну роботу працівників дошкільних закладів, що  піклуються про малечу міста,  та зупинився на  питаннях збереження матеріально-технічної бази, підвищення якості харчування, формування патріотичного виховання.

  Спеціаліст відділу освіти з питань дошкільної освіти Марина Скрипнікова ознайомила завідувачів ДНЗ з останніми нормативними документами й детально зупинилась на питанні безперешкодного доступу дітей до дошкільних закладів, про що зазначено в Постанові Верховної Ради  про рекомендації парламентських слухань від 22.02.2017р. № 1906-УІІІ.

Завідувач методичного кабінету Наталія Гмизіна підвела підсумки творчих звітів ДНЗ по роботі над науково-методичною проблемою міста.

Під час змістовного діалогу  завідувачі дошкільних закладів міста мали змогу отримати відповіді на запитання, які мають бути вирішені першочергово.