Пляжники Херсонщини змагались за першість у Новій Каховці

З 29 травня по 9 червня при ДЮСШ відділу освіти Новокаховської міської ради (начальник відділу освіти О.  Якубова, директор спортивної школи П. Бойко) з метою повноцінного відпочинку дітей, розвитку їхніх творчих та спортивних здібностей та підготовки вихованців до чемпіонату України з волейболу пляжного функціонував спортивно-оздоровчий табір «Літаючий м’яч».

Протягом двох тижнів ранок для вихованців табору розпочинався з 2,5-годинного тренування, потім діти обідали та прямували на міський пляж, де юні спортсмени відпочивали. До речі, для дітей, які прийматимуть участь у чемпіонаті України, о 18 годині розпочиналось 2-ге тренування.

Але крім виснажливих щоденних тренувань для юних волейболістів також проводилися і спортивно-масові заходи.

З нагоди святкування Дня захисту дітей в таборі була проведена першість міста Нова Каховка з волейболу пляжного серед юнаків та дівчат 2002 року народження та 2004 року народження і молодших. По завершенню змагань було проведене урочисте нагородження, на якому юних спортсменів привітали міський голова В. Коваленко, керівник благодійного фонду «Нова Каховка» О.  Ходарковська та спеціаліст відділу освіти В. Костенко.

Переможці та призери були нагороджені грамотами ДЮСШ, а всі учасники з нагоди свята від запрошених гостей отримали солодкі подарунки та квитки на атракціони. Після нагородження учасники спортивного табору скуштували святковий обід, який, до речі, готувався на свіжому повітрі на подвір’ї школи. Потім для дітей була організована прогулянка до містечка атракціонів та міського пляжу.

Як завершення табірної зміни та з метою підготовки до турів чемпіонату України 10-11 червня ДЮСШ приймала чемпіонат області з  пляжного волейболу серед юнаків та дівчат 2002 р. н. та молодших.

Наше місто відвідали 11 пар юнаків та 14 пар дівчат з міст Херсон, Нова Каховка та села Виноградове Олешківського району.

Нову Каховку представляли команди ДЮСШ відділу освіти у складі: Бойко Олександр, Бойко Євгеній, Ковтун Ігор, Новохацький Олександр, Гребенюк Петро, Костючик Владислав, Щербинський Дмитро, Бойко Михайло, Усаніна Катерина, Вереша Вікторія, Білик Єлизавета, Глазун Олена, Срібна Анна, Грицай Дар’я, Бойко Анна, Литвинова Валерія, Литвинова Дар’я, Яценко Марія та Юристовська Олександра.

Найкращий результат серед наших юнаків показали Бойко Олександр, Бойко Євгеній, Ковтун Ігор та Новохацький Олександр.

До речі, брати  Бойки грали  не в парі, Олександр виступав з Бубликом Олексієм з міста Прилуки Чернігівської області, а Євгеній – з Крамаренко Данилом з міста Херсон.

Пара пляжників Ковтун/Новохацький в перший ігровий день обіграла 3 команди з Олешківського району: Ястреб/Холявко, Шаповал/Чебаненко та Джуль/Ніколайцев, забезпечивши собі місце в півфіналі, де зустрілася з парою Бойко/Крамаренко, але, нажаль, поступилися суперникам.

У грі за ІІІ місце Ігорю та Олександру на ігровому майданчику знову довелося грати з Джуль Миколою та Ніколайцевим Олексієм, але, нажаль, нашим юнакам не вистачило сил вдруге обіграти цих пляжників.

Бойко Олександр та Бублик Олексій протягом двох ігрових днів здолали команди Кравченко/Кудревський, Бойко/Крамаренко та Джуль/Ніколайцев, а в фінальній грі обіграли пляжників Бойко/Крамаренко, тим самим виборовши звання чемпіонів області.

Бойко Євгеній з Крамаренком Данилом протягом змагань здолали команди Дудченко/Дзюба, Шаповал/Чебаненко, поступилися пляжникам Бойко/Бублик, в півфінальній грі обіграли пару Ковтун/Новохацький, а фіналі змагань знову зазнали поразки від Бойка Олександра та Бублика Олексія.

Серед команд дівчат найкращий результат показали пара Усаніна Катерина, Вереша Вікторія та Білик Єлизавета, Глазун Олена. Катерина з Вікторією які без особливих проблем двічі обіграли новокаховчанок Глазун/Білик, пляжниць з Олешківського району Шматенко/Часник, а в фіналі, нажаль, в напруженій боротьбі з рахунком 1:2 поступилися представницям міста Херсон – сестрам Сопочевим.

Пара Білик/Глазун на своєму шляху перемогли команди Срібна/Грицай, Дубська/Седлецька, Петриченко/Юрченко, двічі поступилися своїм напарницям по команді з волейболу Усаніній Катерині та Вереші Вікторії, а в грі за ІІІ місце зазнали поразки від Шматенко Тетяни та Часник Вікторії, посівши в підсумку 4 місце.

За підсумками змагань серед команд юнаків бронзовими призерами стали Ніколайцев Олексій та Джуль Микола (Олешківський район), срібло вибороли Бойко Євгеній (місто Нова Каховка) та Крамаренко Данило (місто Херсон), а чемпіонами області стали Бойко Олександр (місто Нова Каховка)  та Бублик Олексій (місто Прилуки). Серед команд дівчат ІІІ місце посіли Шматенко Тетяна та Часник Вікторія (Олешківський район), ІІ місце вибороли Усаніна Катерина та Вереша Вікторія (місто Нова Каховка), а золоті нагороди завоювали Світлана та Анна Сопочеви з міста Херсон.

Переможці та призери чемпіонату були нагороджені грамотами та медалями.

Вітаємо наших вихованців та їхніх тренерів  Петра Анатолійовича та Галину Михайлівну Бойків із вдалим виступом та бажаємо їм успіхів на турах чемпіонату України.

 

Наталя Меркотан, заступник директора з навчально-тренувальної роботи