По всій лінії розмежування йдуть бої, населенню надається гуманітарна допомога – Міноборони

Сьогодні зранку, 14 травня, бойовики здійснили 13 прицільних обстрілів. Вони застосували 120-мм міномети у районі Зайцевого та Залізного та 82-мм міномети поблизу Золотого та Пісків, загалом випустивши 50 мін різних калібрів. Про це під час брифінгу повідомив речник Міністерства оборони України, полковник Дмитро Гуцуляк.

Training Special Operations Forces
Ministry of Defense of Ukraine / www.flickr.com

«Вогневі провокації противника зі стрілецької зброї різних калібрів, гранатометів та БМП також відбулися в районі Зайцевого, Катеринівки та Новозванівки на Луганському, а також в районах Водяного, Гнутового, Пісків та Піщевика на Донецькому напрямку», – деталізував полковник Гуцуляк.

Речник нагадав про те, що за минулу добу бойовикиздійснили 63 прицільні обстріли, вибірково застосовувавши важку артилерію та міномети. «Інтенсивні бойові дії тривали по всій лінії розмежування, противник не знижує активність вогневих провокацій», – повідомив полковник.

Згідно з інформацією прес-центра Операції об’єднаних сил, з метою надання гуманітарної допомоги місцевому населенню в Районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Лелека”, до населеного пункту Степне доставлено продукти харчування. Для забезпечення жителів населених пунктів Уманське, Невельське та Водяне Об’єднаними силами доставлено питну воду.

Зазначається, що військово-цивільні адміністрації та правоохоронні органи працюють в штатному режимі.