Наші в Парижі. Учні Новокаховської ЗОШ№1 подорожували Європою

 Кожен хто  вивчає французьку мову, завжди мріє побачити Ейфелеву вежу та прогулятися чарівними вуличками Парижу.

Цю можливість мали школярі ЗОШ № 1 та їх батьки, які провели цікаві канікули. Разом з  вчителем французької мови Єліною Надією Костянтинівною вони здійснили подорож до Європи. Такі поїздки в рамках співпраці з Асоціацією «Дружба» міста-побратима Сент-Етьєн-дю-Рувре вже стали традиційними.

Учні проживали у французьких родинах, де дуже тепло приймали своїх українських гостей, допомагали дітям  вдосконалювати мову.

Під час перебування  у  Руані  учні ознайомилися з історичними та культурними пам’ятками міста: відвідали cобор Нотр Дам де Руан (Руанської  Богоматері), пройшлися вулицею Gros Horloge, побували на місці страти легендарної Жанни д’Арк.

Школярі продовжили свою подорож у Парижі, де прогулялися Єлисейськими полями,  відвідали Лувр, cобор Паризької Богоматері, милувалися красотами столиці з висоти  Ейфелевої вежі.

Протягом двох тижнів наші мандрівники побували у Празі, Брюгге, Відні, Будапешті, Вероні та відкривали для себе нові країни і традиції.

Крім освітньо-культурної програми учні мали змогу відпочити у яскравих парках-атракціонах «Астерікс та Обеліск» у Парижі та «Гардаленд» у Італії.

Збагачені  новими знаннями про мову та культуру Франції, переповнені емоціями, гарним настроєм та легкою втомою, діти повернулися додому, отримавши незабутні враження від осінніх канікул.