Почесним громадянином Нової Каховки став Едуард Репілевський

Депутати Новокаховської міськради 25 серпня прийняли рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нова Каховка» гендиректору ТОВ «Агробізнес», депутату Херсонської облради від “ОПЗЖ”, члену виконавчого комітету міськради Едуарду Репілевському «за значні особисті досягнення у побудові соціально-відповідального бізнесу, реалізацію широкого кола соціальних проектів, волонтерство, благодійництво, підтримку спорту, розвиток туризму, активну громадську діяльність та вагомий внесок у становлення Новокаховської міської територіальної громади».

Як повідомив керуючий справами виконкому Віталій Кубитко, ініціатором такого рішення виступила міська організація ветеранів війни та праці:

– З травня вони неодноразово зверталися з цим питанням. Репілевському дякують за вкладені ним 1,5 млн грн у реконструкцію парку Слави, благодійництво. Більше 1,2 млн грн він надав на реконструкцію стадіону «Енергія», більше 900 тис. грн — на покупку світлодіодного екрану для міського Палацу культури. Також за останні 2 роки його підприємство перерахувало до бюджету міста більше 4,8 млн грн податків.

Рішення підтримали майже всі депутати, незалежно від партійної приналежності.