Подарунки для школярів

Наприкінці серпня у Новій Каховці стартувала благодійна акція, присвячена підготовці до Дня Знань – 1 вересня. Спеціалісти міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді активно розпочали проводити роботу для залучення уваги громадськості до проблем дітей з малозабезпечених сімей, сімей які перебувають у складних життєвих обставинах та збору пожертвувань в місті.IMG_1446Робота спрямована на те, щоб кожен житель міста міг взяти участь у підготовці знедолених дітей до навчального року, щоб кожна дитина зустріла це свято радісно і так само повноцінно як всі діти, що живуть у благополучних сім’ях.
Всім дітям з сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах, завжди потрібні канцелярські товари та предмети особистої гігієни. Тому кожен з нас зобов’язаний внести свій внесок у справу допомоги.
1 вересня в наших школах продзвенів перший дзвінок. Відкрилися двері шкіл і завдяки допомозі людей, які не байдужі, 20 дітей з малозабезпечених сімей отримали подарунки у виді канцелярських товарів. 10 сімей, що мешкають у сільській місцевості отримали гуманітарну допомогу – одяг, взуття та іграшки для дітей.
Спасибі всім, хто не залишився байдужим. Особливу подяку висловлюємо приватному підприємцю Чорному В.В., директору КП «Новокаховська міська друкарня» Карнафелю В.Б. та Кузнєцову Валерію, учню 5-а классу ЗОШ №10.IMG_1451 IMG_1457

 Н.М.Галинська, директор центру