Подарунки під ялинку – кожній дитині!

Від  радісних і святкових подій нас відділяють лічені дні. Не менше за всіх на свято чекають й наші захисники та їхні родини. 

Сьогодні, 30 грудня, у місцевій військовій частині ППО побував керуючий справами виконкому Василь Акуленко. Від себе особисто та від імені міського голови, членів виконкому, працівників міськради, депутатів  Василь Степанович привітав військових з прийдешніми святами. Побажав ратної служби, успіхів, міцного здоров’я, родинного затишку, а головне – мирного неба над головою.

В ході жвавого спілкування військові показали, що крім щоденних обов’язків тут і до свята встигають готуватися.  Казарму військових вже сьогодні ввечері прикрасить гоарно вбрана лісова красуня. Настрій у мужніх чоловіків теж відмінний. Ну, а щоб «підсолодити» очікування  свята  Василь Акуленко передав через керівництво частини 58-и дітлахам військовослужбовців солодкі  подарунки. До речі, серед малюків п’ятьом немає ще й рочку. Смаколики з теплими та щирими вітаннями мами й тата презентують дітлахам вдома.