Подарунок для дитячого реабілітаційного центру

Ідея ця виникла ще до введення карантинних обмежень. Напередодні проведення весняного свята «Новокаховська Масляна» міський голова Володимир Коваленко звернувся з пропозицією про збір благодійних коштів на допомогу міському «Реабілітаційному центру для дітей з обмеженими можливостями».

Як розповіла керівник Благодійного фонду «Нова Каховка» Наталія Безп’ята, саме на святкуванні Масляної були зібрані кошти, за які планувалося придбати меблі для дитячого Центру. Але карантин вніс свої корективи…

Та все ж справа доведена до логічного завершення. Нещодавно Володимир Коваленко та Наталія Безп’ята завітали до Центру реабілітації, де на них чекала керівник закладу Оксана Олексієнко. Карантин ще не дозволяє працювати соціальним установам такого типу, але підготовка до прийому дітей тут почалась заздалегідь. Тож нові меблі для діточок стали суттєвою допомогою у підготовчій роботі.

Від імені діточок та їхніх батьків Оксана Олександрівна щиро подякувала за подарунок. Реабілітаційна установа – єдиний заклад у місті, який можуть відвідувати діти з особливими потребами різного віку, з різними захворюваннями та рівнем розвитку. З боку влади робиться усе можливе, аби суттєво підтримати родини. Тому такою важливою є ще й підтримка благодійників.