Подарунок новокаховчанам на свято Незалежності

Сьогодні, 24 серпня, Нова Каховка святкує  головне свято країни – День Незалежності. Попереду – насичена культурна програма, вітання, патріотична хода. Чимало гарних сюрпризів чекає на містян та гостей. І один з них вже було презентовано. 

Просто зараз на дитячому майданчику біля Палацу культури триває розважальна програма для дітей. Розпочалось дитяче свято з відкриття нового елементу – дитячого будиночку, який приїхав до Нової Каховки аж зі Львова.  Його придбали за зібрані кошти під час фестивалю «Magic park», який нещодавно відбувся у місті за ініціативи учениці школи №1 Ольги Осінньої.

Презентуючи будиночок, дівчина розповіла: “Цей елемент виготовлий з якісної еко-деревини. Встановити його  допомогли працівники КП “НК Екосервіс” та безпосередньо  головний інженер підприємства М. Тютюнник. Разом з друзями ми навели тут лад, пофарбували майданчик, тож відтепер він набув зовсім іншого вигляду. Мені дуже приємно бачити тут усміхнених та радісних діточок. Дякую усім за підтримку. Сподіваюсь, що наступного року ми зберемося знову і зробимо це свято – фестиваль казкових персонажів –  нашою традицією!”.

До вашої уваги наш невеличкий фотозвіт з відкриття будиночку та фото, на яких зафіксоване його встановлення.