“Подаруй дитині радість!”. У Новокаховській школі №1 відбувся благодійний ярмарок та бінарний урок трудового навчання (Фото, Відео)

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана пора, коли дива стають реальністю. Кожна дитина чекає на Святого Миколая – захисника, наставника і покровителя. Він дарує усім віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття, надихає на добро. Неможливо описати словами очікування кожної дитини, щоб побачити Святого Миколая  з ангелами і дарунками.

Надихнули на добро і заходи, які відбулись  у Новокаховській  ЗОШ № 1 (директор О. Зуйко). 5 грудня у 2-А класі відбувся бінарний урок музичного мистецтва та трудового навчання «Майстерня Святого Миколая», який підготували та провели вчитель початкових класів Л. Жалдибіна  та  вчитель музики Л. Янішевська. dsc_00932-А клас – це незвичайний клас, в ньому навчаються учні з особливими освітніми потребами. Почесними гостями на безпосередніми учасниками заходу  були міський голова В. Коваленко, начальник відділу освіти О. Якубова, директор центру реабілітації О. Олексієнко,  депутати Новокаховської міської ради С. Хоменко, Л. Микитенко, завідувач ППК міськвно О. Журавльова. img_2337Діти разом з гостями виготовляли новорічні листівки для людей похилого віку, дітей, людей з особливими потребами. Декорації, музика, костюми і реквізити надали дійству особливої атмосфери. По-своєму прикрасивши цей урок,  дітлахи продемонстрували свої таланти та здібності. Навіть дорослі забули по свій вік  і раділи, немов діти. На завершення міський голова Володимир Коваленко разом з дітками заспівав новорічну пісню, пригадавши своє шкільне дитинство і  подарував малечі  великий кошик солодощів.

А  на великій перерві в школі відбувся  благодійний  ярмарок «Подаруй дитині радість». До акції долучилися гості школи, учні, батьки, вчителі. Найбільш активним покупцем став Володимир Іванович. Діти з задоволенням спілкувалися  з міським головою, отримували від нього солодощі, фотографувалися. За всі роки проведення ярмарок у школі – ця стала найбільш результативною. ЇЇ мета, як відзначають організатори,  – допомогти сім’ям, де виховуються діти з особливими потребами, відчути турботу про них, розширити свої можливості та отримати радість від спілкування. Кошти отримані за проведення ярмарки передано саме таким категоріям дітей.img_2402

 Адміністрація школи висловлює щиру вдячність кожному, хто долучився чи то своїм внеском, чи то безпосередньою участю до організації благодійного ярмарку.

«Напередодні новорічних свят ми живемо в передчутті дива та віримо, що мрії збуваються, – зазначають педагоги. –  Цьогорічні свята довгоочікуванні, як ніколи. Адже сьогодні усі ми потребуємо позитивних новин, оптимістичних вражень та сподівань на краще. Нехай Святий Миколай принесе у кожну родину мир, щастя, злагоду, тепло і любов. Наслідуймо добро і вчинки Святого Миколая. Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення і Любові до ближніх».

img_2220 img_2248img_2279 img_2275
img_229115369979_1648011742157992_1756509649665650364_o
img_2296 img_2314
img_2344img_2420
dsc_0097 img_2407