Податковий туристичний збір – додатковий резерв прибутку Херсонщини

Головне управління ДФС у Херсонській області разом із Департаментом інвестиційної, туристично-курортної діяльності та промислової політики облдержадміністрації зробили загальну звірку й виокремили 1238 закладів для розміщення туристів, повідомляє прес-служба ХОДА.

Начальник Головного управління ДФС у Херсонській області Ігор Клим наголосив, що 50% успіху туристичного збору залежить від якості роботи податкового агента.

«Управління ДФС звернулося до місцевих рад з тим, щоб вони призначали податковими агентами комунальні заклади, які будуть зацікавлені у стимулюванні підприємців до належної сплати туристичного збору, особливо, на морських курортних узбережжях області», – зазначив Ігор Клим.

Він також акцентував, що гроші за сплату туристичного збору не такі й великі – податок не перевищує 1% від вартості, наприклад, добового проживання у пансіонаті.

Також Ігор Клим зазначив, що в 2017 році є суттєві збільшення надходжень даного податку. Наразі вони складають 130% і лідером у сплаті туристичного збору є Генічеський район. Робота в цьому напрямку продовжується – заплановано збільшити надходження до місцевих бюджетів від туристичної сфери не менше, ніж у 2 рази.