Подяка санаторію “Джерельце”

На адресу “НК online” прийшов лист з подякою:

Від імені та за дорученням колективу, адміністрація КЗ «Новокаховський дитячий протитуберкульозний санаторій Джерельце» ХОР» висловлює щиру подяку: КЗ «ЦМЛ м.Нова Каховка» в лиці головного лікаря Гайдаманчука І.І. за організацію постійної лікувально-діагностичної допомоги нашим маленьким пацієнтам та періодичне проведення дезінфекції м’якого інвентарю санаторію.

Також велике спасибі за благодійну допомогу фермерським господарствам «Зоря Каховки» та «Труд» за продукти харчування, депутатів міської ради Бондаренко В.А., Севрюкова Г.І. та Власова Ю.В. за побутову техніку та будівельні матеріали, Євангелічній лютеранській церкві за неодноразове поліпшення матеріально-технічної бази санаторію.

За збудований ігровий майданчик дякуємо депутатам міської ради Джуманіязовій П.В. та Ісакову І.Л.. Засновнику культурно-оздоровчого клубу «Бодрячок» Дяглеву В.В. за проведення спортивних змагань. Також висловлюємо вдячність всім небайдужим громадянам міста, учням та педколективам міських шкіл, які допомагають нам.

     Дуже вам вдячні. Хай у ваших сім’ях панує добро, мир та спокій!

 DSC_0993