Подяка вчителям

1 жовтня, напередодні Дня вчителя, в Палаці культури зібралися освітяни Новокаховської ОТГ.

За традицією першим вийшов на сцену міський голова Володимир Коваленко, який теплими та щирими словами вдячності привітав присутніх, побажав їм здоров’я, наснаги та творчих здобутків. До поздоровлень долучився заступник голови Херсонської ОДА Павло Кулик. Крім привітання від керівництва області, він вручив грамоти голови Херсонської ОДА. Начальник міського відділу освіти Лілія Микитенко та голова Каховської райдержадміністрації Наталія Стаднік вручили педагогам позашкільних, дошкільних та шкільних закладів подарунки та відзнаки за високі професійні якості та відданість професії. Також з привітаннями не забарився заступник міського голови Сергій Хоменко.

З особливою теплотою та вдячністю присутні згадали ветеранів педагогічної ниви. Хвилиною мовчання віддали шану улюбленим наставникам, яких немає з нами.

Не забули і про молодих спеціалістів, які тільки почали свій нелегкий педагогічний шлях. Володимир Коваленко привітав їх квітами та подарунками.

Дитячі творчі колективи громади подарували гостям свої чудові виступи, наповнюючи залу юним завзяттям та іскристою енергією.

…Свято закінчується, але в серці залишаються теплі спогади, вдячність та невід’ємна любов до дітей.

Ніка Свєтлова