Погляд на перспективу

У Новокаховському агроколеджі відбулось засідання ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Херсонщини. У роботі засідання участь також взяв заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ХОДА Віктор Меренков.

100_7315_новый размер
Учасники обговорили підсумки вступної кампанії у вищих навчальних закладах України у 2014 році, детально розглянули питання щодо роботи обласних методичних об’єднань. Директор агроколеджу Геннадій Іванов розповів присутнім про стан матеріальної бази навчального закладу та досягнення коледжу.

Як відзначила завідуюча навчально-практичним центром коледжу Марія Гордецька, основною темою обговорення була система управління професійними та вищими навчальними закладами в області в умовах імплементації закону України «Про вищу освіту» та статус ВНЗ І-ІІ р.а. в системі вищої освіти відповідно до нового закону. Головним чином мова йшла про зміни, які в подальшому торкнуться освітніх закладів цієї ланки. Кожен з них має розробити перспективний план розвитку та визначитися, в якому статусі продовжувати свою роботу в подальшому. Крім того керівники навчальних закладів стурбовані проблемою працевлаштування випускників.
100_7303_новый размер
Виникла пропозиція найближчим часом організувати перемовини з потенційними роботодавцями та провести спільну конференцію,аби з’ясувати можливі варіанти поліпшення проблеми.
100_7325_новый размер