Показники Херсонщини з виконання плану з часткової мобілізації вище середніх по Україні

kokamal

Як відзначив сьогодні, 7 травня, під час оперативної наради голови облдержадміністрації Андрія Путілова  з представниками силових структур,військовий комісар обласного військкомату Сергій Кока, Херсонщина виконала план з проведення 4-ї черги часткової мобілізації на 80 відсотків.

Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Такі результати проведення 4-ї черги часткової мобілізації були оприлюднені на нараді в Міністерстві оборони України.

Як підкреслив Сергій Кока, показники Херсонщини з виконання плану з часткової мобілізації – вище середніх по Україні. Серед регіонів, що відстають були названі, зокрема, Закарпатська, Тернопільська, Одеська та Харківська області.

Також на оперативній нараді в облдержадміністрації Сергій Кока повідомив, що вже розпочалася наступна, 5-а черга часткової мобілізації. Він звернув увагу на те, що багато промислових підприємств Каховського району та Херсона не сприяють роботі військкоматів, не займаються оповіщенням населення щодо мобілізації, приховують списки працівників.

У той же час, Андрій Путілов акцентував увагу на тому, що необхідно проводити роз’яснювальну роботу серед населення щодо мобілізації, розповідати про те, що служба в українській армії дає певні переваги – адже сьогодні держава звернула серйозну увагу на Збройні Сили та їх фінансування. Також передбачені пільги для мобілізованих, учасників АТО, членів їх родин, реалізуються соціальні проекти для працевлаштування, медобслуговування демобілізованих.