«Поклонимось великим тим рокам».  Новокаховчани відзначили річницю Перемоги  (ФОТО)

Після урочистої ранкової ходи, мітингу біля Вічного Вогню та заходів у Літньому театрі, про які ми інформували вчора, центром подій стала центральна площа Нової Каховки, де на містян і гостей очікував концерт  від місцевих творчих колективів.

На сцені виступали народна вокальна студія «Джерела»,  гурт «Забава», тріо «Горлиця»,  хореографічні колективи «Ручеёк», «Таврія»,  «Life in dance», народний естрадний гурт «Перлина Таврії» (керівник Володимир  Власенко),  співак Євген Квітко.

Разом з цими виконавцями одну пісню подарував присутнім і міський голова Володимир Коваленко. Зі сцени він привітав містян зі святом, побажав усім миру, злагоди, добробуту.

«Вдячний за ту відповідальність, з якою ви поставилися до сьогоднішнього дня, – наголосив очільник. –  Біда тому народові, який не пам’ятає своїх пращурів, свого коріння. Ми, новокаховчани, це знаємо. Запевняю: серед  учасників бойових дій, які проживають нині  у Новій Каховці, немає жодного, хто б поскаржився  на неповагу чи байдуже ставлення зі сторони земляків, молодшого покоління чи когось іншого. Тож нам належить і далі пам’ятати, що зробили вони,  всіма силами намагатися не порушити мир на власній території і прививати це прагнення наступним поколінням».

Яскравими штрихами, що довершили святкування річниці Перемоги й поставили у ньому крапку,  стали традиційна – яскрава й зворушлива водночас – хода зі смолоскипами до пристані, спускання   вінків на воду в  знак вшанування пам’яті загиблих героїв та  дивовижний феєрверк над Дніпром.

Пропонуємо вашій увазі фоторепортаж заходів, який хоч і не в повній мірі, проте все ж таки передасть ту атмосферу й емоції, що панували  у місті у  цей пам’ятний вечір.