Поліклічне відділення залізничної лікарні у Таврійську: вихід знайдено?

Сьгодні, 20 січня, у Новій Каховці, в малій залі засідань виконкому, відбулася нарада під головуванням міського голови Володимира Коваленка стосовно подальшої долі поліклінічного відділення відділкової лікарні  станції Херсон ДП  «Одеська залізниця» у Таврійську. 1

Про це повідомляє власний кореспондент “НК online”.

Участь у нараді взяли перший заступник міського голови Леонід Чурсинов, начальник фінансового управління Нової Каховки Ірина Фурсєєва, мер Таврійська Микола Різак, головний лікар Новокаховської ЦМЛ Ігор Гайдаманчук, головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Зарина Зінченко, головний лікар поліклічного відділення (про яке йде мова) Олександр Лопачук, а також головний лікар відділкової лікарні  станції Херсон Анатолій Доніч.

Присутні заслухали звіти щодо поточного стану справ у відділенні, його фінасування та роботи. Головним питанням, звісно ж, було вирішення подальшої долі лікувального закладу з урахуванням рекомендацій Херсонської облдержадміністрації  та Департаменту охорони здоров’я ХОДА.

В результаті довгого обговорення складної та заплутаної ситуації, яка “бурлить” довкола  медустанови  вже тривалий час, деякі з учасників “світло в кінці тунелю” все ж таки побачили, а деякі, можливо, навіть і реальну довжину цього “тунелю”.

В цілому ж вихід з цієї, можна сказати, патової ситуації було знайдено. Який? Про це та інші подробиці читайте у наступному номері газети “Нова Каховка”. 3