Полісмени радять уважніше стежити за власним транспортом

imagesКрадіжка мопедів є одним з поширених злочинів у наш час. Але, на жаль, деякі власники ставляться до своєї техніки безвідповідально, інколи лишаючи її без належного нагляду. Так, у 2016 році на території міста зареєстровано більше 20 фактів незаконного заволодіння мототранспортом, деякі з яких залишаєтюся не розкритими.
Новокаховський відділ поліції звертається до мешканців міста Нова Каховка та прилеглої до неї території з проханням бути пильними.
Шановні власники мототранспорту!
Перш за все, не залишайте ключ в замку запалення.
– Використовуйте механічні пристрої проти угонів на дискові гальма, а також іншу сигналізацію, яка запобігає викраденню мотоциклів, скутерів та інших видів мототехніки, навіть якщо ви зберігаєте її в гаражі.
– Не залишайте шолом та сумку на мототранспорті, адже це стане приманкою для злодія.
– Не варто ставити вашого «залізного коня» біля закладів відпочинку, кінотеатрів, кафе, куди ви приїхали. У таких випадках ви даєте можливість потенційному крадієві розрахувати точний час вашої відсутності та скористатися ситуацією.
– Найкраще зберігати двоколісний транспорт у гаражі, приміщеннях, що зачиняються або на стоянках, що охороняються.
– Якщо навіть удень ви залишаєте мопед чи мотоцикл у дворі, то краще вибрати для цього місце, яке ви добре бачитимете зі свого вікна. Бажано прикріпляти такі транспортні засоби ланцюжком чи тросом із замком до різних сталих об’єктів: стовпів, дерев тощо.
– проведіть реєстрацію мототранспорту у зазначеному законодавством порядку.
Будьте пильні та обережні! Не залишайте жодного шансу злочинцю зробити свою брудну справу.
У випадку, якщо у вас все ж таки викрали мототранспортний засіб, або ви стали свідком такої події, негайно телефонуйте до чергової частини Новокаховського відділу поліції ГУНП України в Херсонській області за телефоном 102, або 05549 (9-04-09), 0958231140. Ми обов’язково прийдемо на допомогу!

Прес-служба Новокаховського ВП ГУНП