Поліція Херсонщини нагадує водіям про правила безпеки під час подорожі до курортних зон

авто

На автошляхах Херсонської області під час літнього курортного сезону значно зросла інтенсивність руху транспортних засобів. Це й не дивно, адже багато людей вирушають відпочивати на узбережжя Чорного та Азовського морів.

Водії, які їдуть здалеку, поспішають якомога швидше дістатися до місць відпочинку, тому інколи порушують встановлені швидкісні режими, рухаються майже без зупинок, подорожують вночі.

Тому основними причинами ДТП на автошляхах, які ведуть до курортних зон, залишаються: перевищення встановленої швидкості руху, порушення правил обгону, керування транспортними засобами у стані стомлення.

Щоб не потрапити в дорожньо-транспортну пригоду, водіям потрібно пам’ятати та дотримуватися елементарних правил безпеки.

Поліція Херсонщини нагадує водіям, що під час тривалої подорожі необхідно своєчасно відпочивати та не сідати за кермо у стані втоми. Обов’язково користуйтеся ременями безпеки.

Не намагайтеся проїхати відразу 500-600 км без зупинки, робіть 15-хвилинні перерви на відпочинок кожні дві години.

У спекотну погоду обов’язково подбайте про достатній запас прохолодної води та необхідні ліки, одягайте в дорогу вільний, нещільний одяг. За можливості здійснюйте паркування свого авто в тіні, а перед початком руху обов’язково провітрюйте салон автомобіля.

Курортний сезон триває, тому, вирушаючи на морське узбережжя, дотримуйтесь Правил дорожнього руху та насолоджуйтесь відпочинком на морях Херсонщини.

Відділ комунікації ГУНП в Херсонській області