Поліція Херсонщини посилила контроль за безпекою на автошляхах області

У зв’язку зі значним збільшенням кількості відпочиваючих, завантаженості автошляхів та останніми подіями на дорогах держави поліція Херсонщини посилила профілактичні заходи з попередження аварійності, особливо на пасажирському транспорті.

Першочергове завдання працівників поліції – недопущення надзвичайних ситуацій на дорогах та надання своєчасної та ефективної допомоги учасникам дорожнього руху – повідомляють у відділі комунікації поліції Херсонської області.

Щодня на патрулювання автодоріг та вулиць населених пунктів Херсонської області виходять 104 поліцейських. Безпосередньо на автошляхах та стаціонарних постах несуть службу 37 поліцейських у складі 14 нарядів. У районах області за безпекою дорожнього руху слідкує 21 екіпаж працівників груп реагування патрульної поліції.

У курортних районах області за безпеку відпочивальників на автодорогах відповідають придані сили – це 26 поліцейських у складі 11 автопатрулів.

Лише за  добу, 22 липня, до  поліції надійшло 10 повідомлень про ДТП. Це результат ігнорування водіями Правил дорожнього руху. У двох автоаваріях 2 громадян отримали тілесні пошкодження. На щастя, обійшлося без загиблих.

Основними причинами аварійності є перевищення безпечної швидкості руху, порушення правил маневрування та проїзду перехресть, а також керування у стані сп’яніння.

За наслідками реагування за порушення Правил дорожнього руху до адміністративної відповідальності притягнуто 122 водії. 18 водіїв керували транспортними засобами у нетверезому стані, кермувальники притягнуті до адміністративної відповідальності.

Днями під час патрулювання на автодорозі «Херсон-Джанкой-Феодосія-Керч» поблизу АЗС працівники поліції стаціонарного посту «Пассат» виявили нетверезого водія вантажного автомобіля «Рено Магнум», який порушив Правила дорожнього руху та створив аварійну ситуацію на дорозі.

Під час спілкування з 33-річним водієм з’ясувалося, що він перебував у стані  алкогольного сп’яніння. Та чоловік відмовився проходити огляд на стан сп’яніння  за допомогою алкотестера або в медичному закладі.

Через злісну непокору працівникам поліції, провокування бійки та нецензурну лайку правоохоронці  одягли на водія спеціальні засоби (кайданки). Чоловіка доставили в Олешківське відділення поліції, викликали медичну допомогу та склали адміністративний матеріал. Також чоловіка відсторонили від керування автомобілем.