Поліція Херсонщині розпочинає відпрацювання щодо безпеки дорожнього руху

Як повідомляє ГУ Национальної поліції в Херсонській області, впродовж перших двох місяців цього року на дорогах Херсонської області поліція зареєструвала 544 дорожньо-транспортних пригоди. Ця кількість на 17% перевищує статистичні дані аналогічного періоду минулого року.

Отже, з метою стабілізації аварійності, недопущення загибелі та каліцтва в ДТП громадян, начальником поліції Херсонщини Олександром Прокудіним було прийняте рішення про проведення в другій половині березня комплексу додаткових профілактичних заходів із забезпечення безпеки дорожнього руху. Тому наразі увага працівників груп реагування поліцейських підрозділів області за дотриманням Правил дорожнього руху його учасниками значно посилена.

Під час нагляду за дорожнім рухом увага поліцейських приділятиметься в першу чергу виявленню порушень, що призводять до скоєння дорожньо-транспортних пригод з тяжкими наслідками. Зокрема, керування транспортними засобами в нетверезому стані, перевищення встановленої швидкості руху, порушення правил маневрування та обгону, проїзду перехресть та пішохідних переходів, перевезення пасажирів.

Також під час відпрацювання проводитиметься профілактична робота, направлена на покращення правосвідомості учасників дорожнього руху, особливо неповнолітніх. З цією метою екіпажі ГРПП наближені до навчальних закладів та ігрових майданчиків, що знаходяться поблизу проїжджої частини, аби попередити випадки потрапляння в ДТП юних пішоходів.

Джерело