Поліція Нової Каховки налагоджує співпрацю з активом ветеранів МВС

Днями у Новій Каховці,  за ініціативи керівництва Нокаховського відділу поліції, відбулася зустріч з активом ветеранської організації пенсіонерів МВС.1

В ході бесіди були обговорені питання щодо діяльності Національної поліції України в сучасних умовах, про взаємодію відділу поліції з ветеранською організацією, нові підходи і критерії оцінки роботи поліцейського, відзначена актуальність формування позитивного іміджу співробітника поліції і т. д. Начальник відділу поліції полковник поліції Віталій Немерець довів до присутніх результати оперативно-службової діяльності у 2015 році, зупинившись на вимогах, пропонованих згідно з новою методикою оцінки, також зупинився на тих принципи діяльності поліції, на яких будуються безпосередні відносини з громадянами і суспільством: законність, відкритість, публічність, громадська довіра і підтримка громадян, співпраця.

Голова ветеранської організації Ігор Волковський запропонував форми і методи взаємодії ветеранської організації пенсіонерів МВС по різних лініях роботи. Один з пенсіонерів МВС розповів про те, що близько 10 років роботи присвятив профілактиці правопорушень, злочинів, бездоглядності неповнолітніх, а згодом таку ж кількість років служив  в кадровій службі. Колишній слідчий, нині пенсіонер МВС, звернув увагу на професійну підготовку молодих працівників, їх формування та становлення, виховання особистих якостей співробітників поліції в кращих традиціях Новокаховського відділу поліції. Зустріч виявилась вдалою, адже усім присутнім було що згадати. Ветерани побажали керівництву Новокаховського відділу поліції терпіння, наснаги та, черпаючи досвід і найкращі традиції минулих літ, втілювати їх в життя.
2

Катерина Мартиненко, інспектор Новокаховського відділу поліції