Поліція Нової Каховки затримала крадія квартир

20130530083953Працівники Новокаховського відділу поліції затримали 37-річного чоловіка під час спроби продажу їм чергових викрадених прикрас, телефонів та грошей.

Про це повідомляє прес-служба Новокаховського ВП ГУНП у Херсонській області.

Даний злочинець у лютому тільки звільнився з місць позбавлення волі, але вже встиг скоїти серію крадіжок. У цій справі він справжній “знавець”.  До приміщень потрапляв через  хвіртку або через вікно, розбиваючи скло.   Порядок речей у квартирах не порушував, знав місця, де у людей знаходяться  кошти та цінні речі.

На рахунку зловмисника 5 фактів крадіжок з помешкань городян. Викрадену “здобич” –  гроші, мобільні телефони і золоті прикраси –   здавав у ломбарди для придбання наркотиків. На даний момент оперативники вилучили частину речей заявників.
Зловмисник затриманий в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Відкриті кримінальні провадження за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка» (карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років). Наразі становлюється його причетність до інших злочинів.