Поліція охорони врятувала два магазини від пожежі

На ім’я начальника Управління поліції охорони Херсонської області полковника поліції Бориса Мудрака надійшов лист-подяка від директора приватного підприємства «Тори» Вікторії Слободи, – розповідає прес-служба Управління поліції охорони у Херсонській області.

«Шановний Борисе Вікторовичу!

Адміністрація мережі магазинів «Маячок» звертаєтьсь до Вас зі словами щирої подяки за професіоналізм, відповідальність та організованість поліцейських Валентина Віхтюка та Олександра  ернобая, які вночі 04.12.2016 року о З годині 20 хвилин, отримавши повідомлення про спрацювання тривожної сигналізації, оперативно та швидко прибули до магазину в місті Таврійськ по вулиці Івана Франко, 15.

При зовнішньому огляді було виявлено неушкодженість магазину, але завдяки сумлінному виконанню своїх обов’язків вони відреагували на запах диму з приміщення магазину та негайно викликали пожежників.

Вказаний екіпаж поліції охорони дочекався прибуття пожежної машини та, знаючи план магазину, допомагав пожежним зорієнтуватися в приміщенні.

Також раніше відбувся подібний випадок в місті Нова Каховка в магазині по вулиці Букіна, 52, коли охоронна фірма, яка відповідає за пожежну сигналізацію не відреагувала на сигнал тривоги, але завдячуючи рішучим та професійним діям, швидким та ефективним рішенням цих же поліцейських охорони було попереджено виникнення загорання.

Прошу за добросовісну та якісну роботу, врівноважені та розсудливі дії в екстремальних та неординарних ситуаціях, досвід та навички, які забезпечують виконання охоронної роботи на високому професійному рівні, що допомагає нам працювати спокійно та впевнено, – відзначити заохоченням поліцейських охорони Віхтюка Валентина Васильовича та Чернобая Олександра Івановича.

З повагою директор ПП «Тори» Слобода Вікторія Анатоліївна».

Поліцейські охорони отримали подяку за сумлінне виконання службових обов’язків і матеріальні заохочення від керівництва Управління поліції охорони.