Поліція попереджає: активізувались шахраї

Шановні громадяни, Каховський районний відділ поліції вчергове застерігає про можливі шахрайські дії при купівлі товарів через мережу Інтернет. Майже щодня до відділу поліції звертаються мешканці територіальної громади, яких ошукали продавці-шахраї. Лише за поточний рік було зареєстровано 360 повідомлень про вчинення шахрайства. Наразі поліцейські встановлюють осіб зловмисників, а за фактами шахрайств відкрили кримінальні провадження.

Так, 10 листопада о 19:36 надійшла заява про те, що новокаховчанці зателефонував невідомий чоловік, представившись працівником служби безпеки одного з банків, та під приводом, що картку заявниці намагались «зламати», заволодів \\ грошима заявниці в сумі 26000 грн., які потерпіла через термінал перерахувала на номер одного з мобільних операторів.

12 листопада о 16:29 надійшла заява про ще одного шахрая-«банківського працівника», який за телефоном дізнався особисті дані жительки Нової Каховки, після чого з банківського рахунку заявниці зникли 10552 грн. Того ж дня такі ж шахрайські дії були застосовані ще до однієї новокаховчанки, яка внаслідок цього втратила 11500 грн., які перерахувала на номер одного з мобільних операторів.

12 листопада о 16:03 надійшла заява про те, що у Веселому невстановлена особа шахрайським шляхом через мережу інтернет на сайті «ОLХ» під приводом продажу корови заволоділа грошима заявниці в сумі 3500 гривень, які остання перерахувала на картку.

Шановні громадяни! Щоб не стати жертвою шахраїв, будьте обачними, коли замовляєте товар через інтернет. Здійснюйте покупки на сайтах, які зарекомендували себе позитивно, мають добрі відгуки користувачів та не викликають сумнівів. Домовляйтесь про придбання товару на умовах відправки поштою післяплатою. Здійснюйте оплату за товар тільки після його перевірки.

Якщо вам телефонує невідома особа, назвавшись представником банку, соціальної служби тощо, не надавайте свої особисті дані, пін-коди та номери банківських карток,

У разі, якщо ви стали жертвою шахраїв, звертайтесь до відділу поліції за тел.: 9-04-09, 095-771-05-99 або «102».