Поліція про нелегку та відповідальну роботу дільничного інспектора

Про те, наскільки нелегкою є праця дільничного інспектора поліції, сказано вже багато – і з високих трибун, і зі сторінок преси.

Представники цієї служби є найпершою і найголовнішою ланкою профілактичної роботи поліції. На них покладається контроль за особами, схильними до скоєння правопорушень або й злочинів, за тими, хто повернувся з місць позбавлення волі. Дільничний мусить вгамовувати сімейні та сусідські конфлікти, знати, як мовиться, «хто чим дихає і в який бік дивиться». Поняття «день» і «ніч», «будні» і «свята» для цієї категорії правоохоронців є умовними. Від   самого ранку старший дільничний інспектор поліції Новокаховського ВП ГУНП майор поліції Руслан Мельников  вже на робочому місці.

Як стати кращим дільничним інспектором поліції? Мельников Руслан – один з кращих дільничних в м. Нова Каховка, який працює вже більше 10 років – не знає однозначної відповіді на це начебто просте питання.
– Нічого неординарного я не роблю. Просто виконую свою роботу, але намагаюся завжди робити це чесно і сумлінно, – зізнається 40-річний майор поліції. – Звичайну людину, як правило, зовсім не цікавить складна структура ОВС, розподіл функцій між підрозділами. Вона знає: якщо виникла проблема – йди до дільничного. А кожне таке звернення фактично є виявом довіри до мене як до представника влади, і я мушу цю довіру обов’язково виправдати.
Такий щоденний режим – для людини з добрим здоров’ям та міцними нервами. А ще, додамо, і з міцними переконаннями у тому, що тільки в такий спосіб здобувається надійний авторитет старшого дільничного інспектора поліції, який збільшується пропорційно до зростання віри людей у власну захищеність.
До стану справ на дільниці, яку обслуговує Руслан Мельников, прикуті погляди не тільки  громадян, що на ній проживають, та ще поліцейського керівництва.
Адже адміністративний дільничний пункт №8 поліції обслуговує один із мікрорайонів міста під  назвою «Сокіл» та заслужив авторитет не тільки громадян мікрорайону, а й колег по роботі. Щодня до дільничного йдуть люди зі своїми скаргами та проблемами. Тематика звернень найрізноманітніша: від потреби вгамування сімейних дебоширів – до крадіжок мобільних телефонів, барсеток, жіночих сумок, або ж навіть пограбувань.

Мельников

Руслан Мельников

ТЕЛ. (099)-000-83-87                                   

ЗДІЙСНЮЄ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У ДІЛЬНИЧНОМУ ПУНКТІ ПОЛІЦІЇ № 8 У ПРИМІЩЕННІ ЖИЛОГО БУДИНКУ ЗА АДРЕСОЮ:  М. НОВА КАХОВКА,   ВУЛ. ГОРЬКОГО, 44

 ВІВТОРОК         З 09:00 ДО 11:00

ЧЕТВЕР              З 18:00 ДО 21:00

 СУББОТА          З 10:00  ДО 13:00

ЧЕРГОВА ЧАСТИНА НОВОКАХОВСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ ГУНП В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ: 9-04-09; (095)-771-05-99

У РАЗІ ВІДСУТНОСТІ ДІЛЬНИЧНОГО ІНСПЕКТОРА ПОЛІЦІЇ У ВИЗНАЧЕНИЙ ЧАС У ПРИМІЩЕНІ ДІЛЬНИЧНОГО ПУНКТУ ПОЛІЦІЇ, А ТАКОЖ У РАЗІ НЕ РЕАГУВАННЯ НА ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН ПРОСИМО ПОВІДОМЛЯТИ ДО УПРАВЛІННЯ ПРЕВЕНТИВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА НОМЕРАМИ:  

0552-45-94-55; ТЕЛ. ДОВІРИ: (050)-396-88-86                                                             

 Прес-служба Новокаховського ВП ГУНП у Херсонській області