Поліція просить громадян негайно повідомляти про підозрілих людей або предмети, залишені без нагляду

поліція

Головне управління Національної поліції в Херсонській області звертається до громадян з проханням бути пильними та негайно повідомляти інформацію, яка може сприяти в попередженні вчиненні кримінальних правопорушень різного характеру, виявленні зброї чи вибухових пристроїв.

Просимо звертати особливу увагу на осіб, які викликають підозру, а також на предмети (сумки, коробки, пакети) та автомобілі, залишені без нагляду у громадських місцях. Ні в якому разі не торкайтеся їх, не відкривайте і зробіть усе можливе, щоб ніхто не наближався до підозрілого предмета. Невідкладно звертайтеся до Головного управління Нацполіції в Херсонській області за телефонами: (0552) 45-90-01, 45-90-02 або набирайте «102».

Не дозволяйте втягувати себе у ситуації, пов’язані з порушенням публічного порядку, поважайте одне одного та дійте згідно з чинним законодавством. Поліція області постійно проводить заходи з недопущення масових заворушень, провокацій чи міжнаціональних конфліктів та вживає усі необхідні заходи, щоб ситуація в області і надалі залишалася спокійною та контрольованою.

Відділ комунікації поліції Херсонської області