Поліція закликає подбати про безпеку дітей на дорозі

dity-na-dorozi150З початку року на Херсонщині трапилася 71 дорожньо-транспортна пригода, учасниками яких були діти. У цих ДТП 4 неповнолітніх загинуло, ще 71 дитина отримала тілесні ушкодження. У переважній більшості випадків діти потрапляли в ДТП, перебуваючи в якості пасажирів. А це значить, що причинами пригод стали порушення водіями вимог Правил дорожнього руху, їх безрозсудне ставлення не тільки до свого власного життя, а й до життя інших.

У той же час, з вини дітей сталося 20 ДТП, в яких 12 неповнолітніх травмовано. Основними причинами аварій є порушення ПДР дітьми-пішоходами, які раптово з’являлись на проїзній частині або переходили її у невстановленому місці, та юними велосипедистами, які виїздили на дорогу, не знаючи правил.

Подібних нещасних випадків могло б не трапитися, якби батьки щоразу, перед тим, як дитина збирається виходити на вулицю, нагадували елементарні правила дорожньої безпеки, – вважають працівники ДАІ.

Тож поліція в черговий раз закликає батьків постійно нагадувати юним учасникам руху правила безпечного поводження на проїзній частині в своїм власним прикладом доводити необхідність їх обов’язкового виконання.

Усім водіям транспортних засобів ДАІ нагадує: дотримуйтесь ПДР і будьте максимально уважними за кермом, адже це єдина можливість запобігти аваріям, в яких гинуть та травмуються дорослі і діти.

Юним учасникам дорожнього руху правоохоронці радять не забувати: проїзна частина – це місце підвищеної небезпеки, тому необхідно виконувати встановлені там правила поведінки та бути вкрай обережними.