Поліція закликає подбати про безпеку дітей на дорозі

dity-na-dorozi150З 14 до 20   листопада   на території Херсонської області проводиться тиждень безпеки дорожнього руху.

Нагадуємо, що основними причинами дорожньо-транспортних пригод з вини дітей стали порушення ПДР дітьми-пішоходами, які раптово з’являлись на проїзній частині або переходили її у невстановленому місці, та юними велосипедистами, які виїздили на дорогу, не знаючи усіх встановлених на ній правил. Напевно цих пригод могло б не статися, якби батьки щоразу, перед тим, як дитина збирається виходити на вулицю, нагадували елементарні правила дорожньої безпеки.

Заради безпеки дітей на дорозі поліція закликає батьків постійно нагадувати юним учасникам руху правила безпечного поводження на проїздній частині, своїм власним прикладом доводити необхідність їх обов’язкового виконання.

 Усім водіям транспортних засобів слід дотримуватись Правил дорожнього руху та бути максимально уважними за кермом, адже це єдина можливість запобігти ДТП, в яких гинуть та травмуються люди, перш за все діти.

Юним учасникам дорожнього руху поліція радить завжди пам’ятати, що проїзна частина – це місце підвищеної небезпеки, тому необхідно виконувати встановлені там правила поведінки та бути вкрай обережними.

Прес-служба Новокаховського ВП ГУНП у Херсонській області