Поліція звітує про успіхи в оперативно-профілактичній операції “Нерест”

риба

В місті Нова Каховка та прилеглій до неї території триває оперативно-профілактична операція “Нерест”, яка почалась 10 квітня 2016 року. Працівники Новокаховського відділу поліції разом з рибоохоронними організаціями проводять рейди на водоймах, в місцях торгівлі рибою з метою виявлення фактів незаконного рибальства, торговлі рибою та рибною продукцією, а також їх транспортування.

Про це повідомляє прес-служба поліції.

Для рибалок-любителів визначені місця і ділянки, де любительський лов дозволений за умови, що ловити можна тільки з берега однієї вудкою з одним гачком та одним спінінгом з блешнею, виключно у світлу пору доби. Добова норма вилову – не більше трьох кілограмів на одного рибалку.

За порушення правил вилову риби під час нерестового періоду передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

Під час весняно-літньої нерестової заборони проводяться профілактичні заходи щодо боротьби з браконьєрством, незаконною торгівлею водними ресурсами та іншими порушеннями правил рибальства.

У проведенні заходів задіяні 24 працівники поліції, 8 працівників рибоохорони та 7 чоловік громадськості.

Упродовж нерестового періоду виявлено:
– 6 фактів незаконної торгівлі водними ресурсами;
– 9 фактів браконьєрства;
– виявлено 16 правопорушень ( з них за ст. 85 ч. 4 КУпАП – 9, ст. 88-1 КУпАП – 5, ст. 159 КУпАП -1)
– вилучено 111 кг незаконно виловленої риби
– вилучено 11 одиниць знарядь незаконого вилову риби під час виявлення фактів браконьєрства ( в тому числі і сітки довжиною 100 метрів)

Відкрито 1 кримінальне провадження (вилучено 1,5 км рибальскої сітки та інших знарядь незаконого вилову риби)