Польща чекає на робітників з України

У Польщі бракує робочих рук, а тому в країні здійснюватимуть заходи щодо залучення робітників зі сходу Європи, зокрема – з України. Про це заявила міністр сім’ї, праці та соціальної політики Польщі Елжбета Рафальська, інформує еizvestia.com.

“Безумовно, та ситуація, що склалася на ринку праці, нам чітко показує, що в Польщі починає бракувати робочих рук”, – наголосила Рафальська.

Вона зазначила, що в Міністерстві розвитку зараз іде робота над пропозиціями для іммігрантів зі сходу щодо приїзду на роботу та проживання в РП.

“Ця політика заохочуватиме приїзд до нас іноземців зі сходу”, – заявила Рафальська. Вона додала, що ця політика мусить певним чином контролюватися.

Міжвідомча група, до якої входять представники міністерств розвитку, сім’ї та внутрішніх справ, готує зміни до міграційного законодавства країни. За словами заступника міністра розвитку РП Єжи Квецінського, ця політика спрямована загалом до українців і має стати “ефективним рецептом вирішення демографічної кризи в Польщі”.

Уряд Польщі хоче надавати українцям візи на довші періоди часу. Уряд Польщі також заохочуватиме молодих українців до отримання документів на постійне проживання та польського громадянства.