Породіля намагалася залишити дитину у пологовому будинку

     грудничок16 травня до Новокаховського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у телефонному режимі  надійшло повідомлення про жінку, яка має намір відмовитися від своєї новонародженої дитини.

   Начальник відділу соціальної роботи Корсакова Н.В та головний спеціаліст  Сулімовська О.В. терміново вирушили до міського пологового будинку з метою термінового втручання в надзвичайну ситуацію, яка може спричинити жахливі наслідки.

     Поспілкувавшись із породіллю, було з’ясовано що ситуація, у яку  потрапила жінка  дуже не легка і складна. Але тісна співпраця зі спеціалістами центру і полягає в тому, щоб упевнити породілю у тому, що складні життєві обставини, які склалися у неї, можливо подолати і не відмовляючись від новонародженого маллюка.

     Робота спеціалістів центру була спрямована на з’ясуванні обставин, що наштовхнули породілю до такого рішення, спільного пошуку можливих шляхів вирішення проблем за допомогою надання комплексу соціальних послуг із залученням суб’єктів соціальної роботи міста.

    Дуже прикро, що цей випадок стався саме у нашому місті на передодні святкування Міжнародного дня сім’ї, адже за п’ять років випадків відмови від новонароджених дітей в місті не було.

    Завдяки  терміновому втручанню у дану справу  лікарів та  спеціалістів  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, мати переглянула свої життєві орієнтирі та залишила пологове відділення разом із своєю чарівною новонародженою донькою.

    Роботу по подоланню складних життєвих обставив родини буде продовжено спеціалістами центру, які сподіваються разом подолати усі перешкоди.

  Давайте ж разом достукаємося до матерів і дамо їм зрозуміти найважливішу річ у світі! Діти – це наше друге дихання, це наше життя, це наш маленький світ, в якому ми повинні жити поруч з ними. Не кидайте своих малюков, не дайте їм стати сиротами при живих батьках!

                                                                                           Наталія Корсакова