Порошенко відкидає ідею “авантюрного наступу” на Донбасі: там потрібно розмістити миротворців

Порошенко назвав наступ на Донбасі авантюроюПрезидент Петро Порошенко називає військовий наступ на Донбасі авантюрою. Про це він заявив під час робочої поїздки в Івано-Франківську область. Про це повідомляє “Gazeta.ua”.

“На сході має бути розгорнутий миротворчий контингент. Чому це так важливо. Як тільки на наше запрошення прийдуть миротворці з усього світу, окупаційні війська підуть геть з України. І далі нам не треба ніякої допомоги. Ми всередині дуже швидко порозуміємося. Якби тільки не було держави-агресора”, – сказав Порошенко.

“Я відкидаю дві крайнощі. Будь-які інші пропозиції є прийнятні. Крайність щодо ура-патріотичної ідеї авантюрного військового наступу. Який потребуватиме життів мільйонів українських героїв. І друга ідея – це капітуляція. Мир на російських умовах. Поки я президент, жодного клаптику української землі не віддамо нікому”, – продовжив він.

Росія продовжує спроби дестабілізувати ситуацію всередині України, також заявив Порошенко.

“Засилають зброю цілими вантажівками, гроші, щоб вбивати українців, журналістів, державних діячів. Але коли ми схопили їх на гарячому, кажуть: ми не так діємо. Вам не українців треба засуджувати, а Росію”, – сказав президент.