Порошенко підписав закон про збереження за колишніми міліціонерами пільг і компенсацій

міліцейська фуражкаПрезидент України Петро Порошенко підписав закон про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей. Про це свідчать дані на сторінці відповідного законопроекту на сайті Верховної Ради. Про це повідомляє сайт “112”.

За колишніми працівниками міліції, у тому числі пенсіонерами, а також членами їхніх сімей, чи іншими особами зберігаються пільги, компенсації та гарантії, передбачені цим законом для колишніх поліцейських, членів їхніх сімей, інших осіб. Право на отримання одноразової грошової допомоги, інших виплат, передбачених відповідно до закону України “Про міліцію”, зберігається і здійснюється в порядку, що діяв до набрання чинності закону України “Про Національну поліцію”.

Також, згідно з пояснювальною таблицею, перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або отримують пенсію на умовах цього закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених законодавством для поліцейських.

Р.S. Якщо вірити букві закону (що малоймовірно у зв’язку з прийняттям Закону про бюджет на 2016 рік) пенсії колишнім міліціонерам повинниі змінитися у відповідності до нових окладів, що встановлені діючим поліціянтам. (дивись матеріал на нашому сайті “Скільки буде отримувати поліціянт в Україні?”).