Порошенко про Керченський міст: у Кремлі нехтують міжнародним правом

Будівництво Керченського мосту Росією є нехтуванням принципів міжнародного права. Про це у своєму Facebook заявив Президент України Петро Порошенко, передає УНН.

Порошенко про Керченський міст: у Кремлі нехтують міжнародним правом“Незаконне будівництво Керченського моста є черговим свідченням нехтування міжнародним правом з боку Кремля. Особливо цинічним є той факт, що його відкриття відбувається напередодні чергової річниці депортації кримськотатарського народу сталінським режимом”, – заявив Порошенко.

Також Порошенко нагадав, що на його доручення до Арбітражного Трибуналу Конвенції ООН з морського права було подано клопотання про захист суверенних інтересів України, зокрема, у зв’язку із протиправним зведенням Керченського моста.

“Дуже прикро, що російська влада намагається втягнути у свої інфраструктурні авантюри і окремих представників європейського бізнесу, прагнучи там самим відкупитися від міжнародно-правової відповідальності. Упевнений, агресору це не вдасться, він нестиме відповідальність сповна”, – відзначив він.

Нагадаємо, сьогодні Президент РФ Володимир Путін офіційно відкрив Керченський міст.